Karnawałowe szaleństwo!

bal11

Dnia 20.01.2023r w naszej szkole po dwóch latach przerwy odbyła się długo wyczekiwana zabawa karnawałowa dla kas 1-3. Tego dnia wszystkim dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Pięknie przystrojony hol, udekorowany tęczowymi balonami i serpentynami, zachęcał do karnawałowych szaleństw.

Nagle w szkole zrobiło się bajecznie kolorowo i radośnie. Dzieci przebrane w ciekawe, wielobarwne kostiumy nierzadko budziły podziw, a nawet przerażenie. Najwięcej zauważyć można było bohaterów znanych bajek, ale i nie tylko. Oprócz Batmanów i Spidermanów podziwialiśmy dzieci przebrane za mrocznych rycerzy, policjantów, kowbojów, koty, misie, biedronki i różne inne stworki.

Przy akompaniamencie znanych hitów muzycznych każdy ruszał się jak umiał najlepiej. Były tańce w parach lub wspólne kółeczka, korowody i pociągi. W przerwie między tańcami emocjonujące konkursy.

Na zmęczonych tancerzy czekał słodki poczęstunek. W swoich salach można było chwilkę odpocząć, zjeść z apetytem smaczne ciasto i dalej pląsać przy ulubionej muzyce. Była również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć, aby ta wyjątkowa chwila została z nami na dłużej.

Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom mnóstwo radości i niezapomnianych wzruszeń. Wszyscy bawili się znakomicie. To był wyjątkowy dzień!

Dorota Milner