Nauka przez zabawę czyli “Dzień bez plecaka”

thumbnail dzień bez plecaka 1

Dnia 20 stycznia 2023 r. odbyła się ogólnoszkolna akcja pod hasłem “Dzień bez plecaka”. Uczniowie przybyli na lekcję bez książek i zeszytów. Lekcje odbywały się zgodnie z planem, ale “inaczej” niż zawsze. Pomysły i kreatywność pozostawiliśmy naszym uczniom. Ich inicjatywa przeszła najśmielsze oczekiwania. Odbyły się  quizy, teleturnieje, maraton wykreślanek, alfabet koreański, prezentacje multimedialne, programowanie, robotyka, gry edukacyjne. Wspólna zabawa taneczna w rytmie disco rozgrzała atmosferę i wprowadziła wszystkich w atmosferę karnawałową. Przedsięwzięcie spotkało się z uznaniem naszych podopiecznych i udowodniło, iż nauka przez zabawę może być atrakcyjna i efektywna. 

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie i uczestnictwo w tym wyjątkowym dniu.

Dorota Ćwik