Kaski dla czwartoklasistów

Uczniowie klasy IV a reprezentowali naszą szkołę w corocznej akcji rozdawania kasków, zainicjowanej i finansowanej przez Prezydenta Miasta Lubina Roberta Raczyńskiego. Jest to coroczna tradycja, która weszła już w kalendarz Lubińskich Obchodów Dnia Dziecka. Służy ona podnoszeniu świadomości uczniów w zakresie zachowania bezpieczeństwa na drogach oraz zapobieganiu kradzieżom rowerów poprzez zorganizowaną w trakcie całej imprezy akcję znakowania pojazdów jednośladowych. W tym roku uroczystość odbyła się na Rynku naszego miasta i wzbogacona została pokazem jazdy na rowerze po modularnym torze pumtrack przez DOKA Downhill City Team zaś
w drugiej części imprezy uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach nauki jazdy po torze. W trakcie imprezy odbył się także Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym.