Wiktoria na podium Strefowych Igrzysk Dzieci

05 – ego czerwca na stadionie lubińskiego RCS odbył się Strefowy Finał Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci. W zawodach tych brązowy medal w biegu na 600 metrów zdobyła uczennica klasy 7 a Wiktoria Knull.
Na wyróżnienie zasłużyli również uczniowie, którzy zajęli IV miejsca w swoich konkurencjach: Bareła Natalia w biegu na 600 metrów, Magdalena Świetłowicz w biegu na 300 metrów, Michał Sołoducha w rzucie piłeczką palantową oraz Sobuś Krystian piąty w pchnięciu kulą.
Dzielnie reprezentowali również szkołę w sztafetach szwedzkich, zajmując V miejsce: Magdalena Ryś, Magdalena Świetłowicz, Julia Jakubowska, Martyna Fijoł oraz zajmując IV miejsce: Maciej Paluch, Paweł Rozbicki, Miłosz Kaleta, Marcel Chudek.