Kolejny sukces filmowy

24 kwietnia w Centrum Kultury Muza odbył się finał konkursu “Prewencja teatralna”, którego organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Lubinie. Jego Ideą jest zwiększenie świadomości młodzieży z zakresu otaczających ich zagrożeń.

Miło nam poinformować, że jury, w którego składzie byli przedstawiciele Policji, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej przyznało jednogłośnie naszej szkole I miejsce.

Filmowi zapaleńcy z klasy 7c, którzy nakręcili film “Niebezpieczny promil”, otrzymali Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lubinie, nagrody rzeczowe oraz wyrazy uznania nie tylko ze strony jury, ale także innych szkół biorących udział w konkursie.
Opiekę artystyczną nad projektem sprawowały pani Monika Klemaszewska i pani Jolanta Koszut, a w filmie wystepują: Zuzanna Oboza, Emilia Godzic, Julia Tokarczyk, Julia Maciaszek, Angelika Królak, Hanna Balcerzak, Filip Grzyb oraz Miłosz Wendzonka.