Kolejny udany start lekkoatletów

13-ego stycznia w Wałbrzychu odbył się Halowy Mityng Lekkoatletyczny, w którym kolejny udany start zanotowali zawodnicy lubińskiego „Sokoła”, uczniowie naszej szkoły. Najlepiej spisali się sprinterzy, podopieczni trenera Mariusza Knulla, w biegu na 60 metrów:

Nikola Tarnowska – I miejsce z czasem 7,6,

Kacper Kierski – IV miejsce z czasem 7,5,

Sebastian Kłusek – V miejsce z czasem 7,6,

Magda Kubów z czasem 8,9.

Do udanych zaliczy te zawody również Szymon Data, który wynikiem 5,83 zajął II miejsce  w skoku w dal. W pchnięciu kulą wynik 10,30 osiągnął Jakub Rozwód.

Kolejnym startem naszych zawodników będą, odbywające się 21 stycznia w czeskim Jabloncu, Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Lekkiej Atletyce, które poprzedzi pobyt zawodników na obozie sportowym w ośrodku „Sudety” w Szklarskiej Porębie.