Konkurs biblijny rozstrzygnięty

W dniu 16 stycznia 2018 zostały wręczone nagrody za udział w Ogólnopolskim Konkursie „Biblia i Przypowieści Biblijne”. Konkurs został przeprowadzony w miesiącu listopadzie, a w lutym otrzymaliśmy wyniki, które były na bardzo wysokim poziomie. W klasach 1-3 ogólnie w Polsce wzięło uczniów 620 uczniów, z naszej szkoły wzięło udział 10 uczniów i najlepszy wynik otrzymała Anastazja Sitnik, kl. 3 c zajmując 18 miejsce w Polsce. Na poziomie klas 4-6 wzięło udział 2092, z naszej szkoły startowało 6 uczniów i najlepszy wynik 15 miejsce zdobył Wojciech Kłosiński z kl. 4c. Najstarsza grupa, to oddziały gimnazjalne, w Polsce wzięło udział 1046, z naszej szkoły po raz pierwszy 4 uczniów i najwyższy wynik 11 miejsce Łukasz Jugo z kl. 7 a. Pozostali uczniowie zdobyli również wysokie miejsca, najniższe miejsce było 30. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.