Podwójne Zwycięstwo Piłki Ręcznej

Podwójne zwycięstwo w Podstrefie legnickiej! Zarówno reprezentacja dziewcząt, jak i chłopców z V Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie zajęła I miejsce w Finale Podstrefy legnickiej w ramach Licealiady w piłce ręcznej. Mecze rozgrywały się w systemie każdy z każdym, 2x15min. Nasze zespoły okazały się bezkonkurencyjne, pewnie pokonując wszystkich swoich przeciwników. W ten sposób uzyskały zasłużony awans do Finału Strefy legnickiej. Serdeczne gratulacje! Skład kobiet: Wiktoria Kocińska, Daria Miłek, Olga Lewandowska, Klaudia Piróg, Karolina Milczarczyk, Anna Rzeczycka,Adrianna Pacyna, Agata Tracz, Weronika Brzezińska, Patrycja Bogusz, Natalia Najdek, Aleksandra Mosica, Katarzyna Skupień. Skład mężczyzn: Kacper Kiersnowski, Maciej Jarszak, Jakub Dziubiński, Kacper Jasiński, Bartłomiej Bartosik, Maciej Należyty, Krystian Harasymek.

Trenerki: Elżbieta Szczepaniak, Beata Miazga