Lekkoatleci na podium mityngu w Cottbus

Tradycyjnie, od startu 06-ego stycznia w międzynarodowym mityngu lekkoatletycznym w Cottbus, nowy rok rozpoczęli zawodnicy lubińskiego „Sokoła”, uczniowie naszej szkoły.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli  podopieczni trenera Mariusza Knulla, którzy zadebiutowali w kategorii U-18 od razu wywalczając miejsca na podium: Nikola Tarnowska,  zwyciężczyni z czasem 7,99 w biegu na 60 metrów oraz Szymon Data – III miejsce w skoku w dal z wynikiem 5,83.

Udanym debiutem w kategorii U-16 popisał się  również podopieczny trener Elżbiety Knull – Karol Garbaczewski, który zajął III miejscu w skoku w dal z wynikiem 5,31.

Kolejne doświadczenia startowe, w tych zawodach, zbierali również: Paulina Plecińska, Wiktoria Knull,  Kacper Kierski, Sebastian Kłusek i Karol Szelast.