Nasi milusińscy

strona g1

28.11.2023r uczniowie klasy 3a pracując w zespołach prezentowali i omawiali wiadomości dotyczące swojego domowego zwierzątka.

Do podsumowania projektu “Domowe zwierzątko” dzieci przygotowywały się kilka dni. Wyszukiwały i zbierały potrzebne informacje i ilustracje. Czytały ciekawostki o swoich milusińskich w dostępnych źródłach. Zebrane treści zapisały na grupowych plakatach, które ozdobiły ilustracjami i własnymi rysunkami. Następnie uczniowie poszczególnych grup zrelacjonowali notatki zawarte na plakatach, wzbogacając je informacjami z własnych doświadczeń.

W tym dniu nie mogło też zabraknąć domowych zwierzątek w naszej klasie. Ku ogromnej radości dzieci podczas zajęć towarzyszyły nam chomiki, króliki, pies, papuga i żółw.

To były wyjątkowe i bardzo ciekawe zajęcia.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu tych interesujących zajęć.

Dorota Milner