Zaczarowany świat magii i wróżb

str.an

Czwartek (30 listopada 2023) był szczególnym dniem w naszej szkole. Przez chwilę znaleźliśmy się w świecie wróżb, magii, czarów i przepowiedni. Każdy mógł spotkać na swojej drodze wróżkę, wróżbitę, czarnego kota, bądź inną tajemniczą postać. Każdy mógł także przekłuć papierowe serce z imieniem swojej przyszłej sympatii, losować bileciki z nazwami przyszłego zawodu, odgadnąć zaczarowane przyprawy, szukać szczęśliwej liczby, poznawać znaczenie ulubionego koloru, zagrać w kolory. Katalog wróżb był obszerny i bogaty. To był fantastyczny dzień andrzejkowy ; pozwolił przez moment zerknąć przez ramię w przyszłość.

Dziękujemy uczniom klas 4-7 za zaangażowanie i stworzenie wspaniałej, wyjątkowej atmosfery.