Odkrywamy tajemnice pracy dziennikarza

W dniach 16, 17, 24 i 25 kwietnia 2018 roku uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej mieli okazję poznać pracę dziennikarza, montażysty oraz prezentera telewizyjnego odwiedzając Telewizję Regionalną w Lubinie. Dziennikarz zajmujący się montowaniem programów wprowadził uczniów w tajniki pracy montażysty oraz odkrył kilka tajemnic, jakie kryje w sobie telewizja. Młodzież mogła obserwować nagranie programu telewizyjnego, ale największą atrakcją była możliwość wystąpienia przed kamerą i na moment zostanie prezenterem tele​​wizyjnym. Okazało się, że wielu naszych uczniów doskonale poradziło sobie z odczytywaniem wiadomości przed kamerą, a kamera ich po prostu lubi. Spotkania przebiegły w przemiłej i wesołej atmosferze.