Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastyczno- technicznego pt. “Ozdoba choinkowa”.

cho3

Dnia 16-12-2022 roku został rozstrzygnięty szkolny konkurs dla klas 1-3 na najpiękniejszą ozdobę choinkową. Celem konkursu było miedzy innymi rozwijanie wyobraźni, zdolności manualnych oraz wdrażanie do estetycznego wykonywania prac plastyczno- technicznych.

Nagrody główne w konkursie otrzrymali: Hanna Kowalczyk kl. 1a, Antonina Sołtys kl. 2a, Eryk Bartkowski kl. 2a, Antonina Nowacka kl. 3a.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

Robert Tyka kl. 1a, Anastazja Poźniak kl. 1a, Liliana Knihnicka kl. 1a, Patrycja Bartos kl. 1a, Alicja Nowacka kl. 1a, Maja Jakubiak kl. 1a, Yewa Kovalchuk kl. 1a, Bartosz Misiarz kl. 1a, Kamil Kluwak kl. 2a,  Hanna Rogalska kl. 3b, Michał Kurzyński kl. 3b, Nela Prusaczyk kl. 3b.

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Wszytskie ozdoby pięknie prezentują się na naszej szkolnej choince.

Ewa Borkowska