Sukces filmowy

Dnia 17 kwietnia w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu odbyła się uroczystość podsumowująca konkurs zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w ramach Wojewódzkiego Programu „Wzorowy Senior”. Założeniem konkursu było zaangażowanie dzieci  i młodzieży w nagranie spotu reklamowego kierowanego do osób starszych i samotnych pt. „Babciu, nie oddawaj pieniędzy – to nie akcja policyjna”.

Miło nam poinformować, że grupa zapaleńców filmowych z klasy 7c zajęła 3 miejsce. Uczniowie otrzymali puchar oraz nagrody rzeczowe. Odebrali także gratulacje od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i Komendanta Głównego Dolnośląskiej Policji. Spot nagrodzony został gromkimi brawami seniorów, którzy licznie stawili się na uroczystości.

Uczniowie występujący w filmie: Emilia Godzic, Zuzanna Oboza, Julia Maciaszek, Angelika Królak, Julia Tokarczyk oraz Hanna Balcerzak.

Opiekę nad scenariuszem i montażem sprawowały  pani Monika Klemaszewska i pani Jolanta Koszut.