Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

13 kwietnia bieżącego roku odbyła się w naszej szkole kolejna już edycja Szkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Tegoroczny konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez grupę uczniów z klasy 2D w ramach obowiązkowego projektu w gimnazjum. W skład zespołu weszli: Aurelia Dziurman, Dominika Dzięcioł, Oliwia Strzałka oraz Bartosz Karnas. Większość wybranych przez uczestników piosenek była w języku angielskim, a jedna została wyśpiewana również po koreańsku. Grand Prix konkurs otrzymał duet Emilia Turbak i Kacper Witczak z klasy 2A gimnazjum, 1 miejsce jury przyznało Zofii Dańczuk z klasy 5b, drugie Mai Lorens z klasy 3b, a trzecie przypadło Piotrowi Mielnikowi z klasy 6a. Najmłodszą uczestniczką konkursu była Nadia Andracka z klasy 1b. Organizatorzy przewidzieli również nagrodę publiczności, którą otrzymała Maja Lorens. Opiekunem projektu była p. Anna Fuczek, a nad oprawą muzyczną, w tym przygotowaniem uczniów do konkursu, czuwała p. Beata Łuczak. Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy, a pozostałym dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejny rok.