Sukcesy łyżwiarzy szybkich w II edycji Ogólnopolskich Zawodów Dzieci

Tym razem w Lubinie spotkali się młodzi adepci łyżwiarstwa szybkiego z całej Polski. W dniach 07 – 08.12.2019 odbyła się kolejna  II  edycja Ogólnopolskich Zawodów Dzieci.Uczniowie naszej szkoły i tym razem zaprezentowali się bardzo dobrze, Lena Sadowska zwyciężyła w wieloboju w swojej kategorii wiekowej, Dominika Halbryt zajęła drugie miejsce, a trzecie miejsce wywalczył Fabian Budziński. Ponadto Kacper Polny uplasował się na szóstym miejscu, natomiast Natalia Sadowska zajęła siódme miejsce, a Agnieszka Herbut dziewiąte. W biegach sztafetowych w kategorii młodszych dziewcząt nasza sztafeta ,w której składzie startowała Hanna Łuczejko i Lena Sadowska zajęła czwarte miejsce, a w kategorii dziewcząt starszych piąte miejsce w składzie Dominika Halbryt, Kornelia Kałka, Natalia Sadowska, Agnieszka Herbut. Sztafeta chłopców w składzie której startowali Fabian Budziński i Kacper Polny zajęła drugie miejsce. W punktacji generalnej szkół dziewcząt nasza szkoła zajęła trzecie miejsce.