Świąteczna paczka

Samorząd Uczniowski, Szkolna Komisja Pomocy Materialnej oraz Szkolne Towarzystwo Przyjaciół Dzieci składają podziękowania całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w zbiórkę żywności dla potrzebujących wsparcia rodzin z naszej szkoły. Udało nam się przygotować 34 paczki z artykułami spożywczymi i słodyczami. Jesteśmy wdzięczni szczególnie tym wychowawcom, którzy zmobilizowali swoich uczniów do aktywnego udziału w akcji “Świąteczna paczka”. Uśmiech, który malował się na twarzach obdarowanych był potwierdzeniem tego, że ta akcja ma sens. Dlatego w imieniu tych rodzin składamy wszystkim wyrazy wdzięczności.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy całej społeczności szkolnej najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wszystkim zdrowia, uśmiechu oraz aby wszystkie Wasze marzenia i plany zostały zrealizowane.