Szkolny Konkurs Matematyczny

Dnia 24.02.2020 r odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas III.

Do konkursu przystąpiło łącznie dziesięcioro dzieci z klasy III a i III b. Celem konkursu było stworzenie możliwości sprawdzenia przez uczniów poziomu swojej wiedzy, umiejętności oraz rywalizacji w dziedzinie matematyki. Konkurs obejmował 21 zadań o podwyższonym, ale też zróżnicowanym stopniu trudności. Biorący w nim udział uczniowie musieli poszukiwać różnych, nietypowych rozwiązań, z którymi nie spotkają się na co dzień na lekcji.

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 27.02.2020 r. Najwięcej punktów zdobyli Borys Lorenc z klasy III a i Oliwia Krzepisz z klasy III b, zajmując razem I miejsce. II miejsce uzyskał Patryk Augustyn z klasy III b, a III miejsce Igor Poźniak z klasy III b. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Gratulujemy zwycięzcom!