Turniej Szachowy klas starszych zakończony

sza 2

W czwartek 12 maja w naszej szkole odbył się turniej szachowy z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja, dla uczniów z klas od czwartej do ósmej. W turnieju wzięło udział 13 zawodników i zawodniczek, rozgrywając systemem szwajcarskim 5 rund. Szachiści zostali sklasyfikowani w trzech kategoriach: klasy 7 – 8 SP, klasy 5 – 6 SP oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego, (SMS). Z wpisowego została zebrana kwota 99 zł, która w całości zostanie przekazana na cele statutowe Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, działającym przy naszej szkole. Puchary i dyplomy ufundował Klub Szachowy Cuprum Queen 7, mający swą siedzibę w naszej szkole. Osobne podziękowania dla uczniów – wolontariuszy, którzy włączyli się w pomoc w organizacji tego turnieju: Damianowi Rychlickiemu kl. 8a i Alanowi Jasińskiemu z kl. 7a. Gratulujemy zdobywcom pucharów i miejsc dyplomowanych oraz wszystkim tym, dla których wydarzenie to było przyjemnie spędzonym czasem, w sportowej atmosferze.

A oto wyniki:

Klasy : 7 – 8 SP

1. Karol Zachajusz 7a – dyplom i puchar

2. Anastazja Sitnik 7a – dyplom

3. Maciek Pielarz 8a – dyplom

Klasy: 4 – 5 SP

1. Małgosia Telatyńska 5a – dyplom i puchar

2. Weronika Mrozek 5a – dyplom

3. Anna Temnyk 5a – dyplom

Klasy SMS

1. Jakub Łabędzki 7a – dyplom

2. Kamil Szpilka 8b – dyplom

3. Oskar Maniecki 7a – dyplom