TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

1szach

W środę 20 marca odbył się turniej szachowy upamiętniający żołnierzy polskiego powojennego podziemia niepodległościowego stawiających opór sowietyzacji Polski.
W rozgrywkach wzięło udział 27 szachistów i szachistek ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Najwięcej szachistów i szachistek uczestniczyło z klas czwartych– dziesięciu oraz ośmiu z klas szóstych. Właśnie między tymi zawodnikami toczyły się, od pierwszej do ostatniej rundy, najbardziej zacięte pojedynki o zdobycie pucharów. Zwycięzcami okazali się: Marcel Przybył 6a w grupie starszej oraz Robert Szwed 4a w grupie młodszej. Najlepszą dziewczynką okazała się Julia Majcher 7a. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wzięcia udziału w rozgrywkach i życzymy sukcesów w następnych turniejach.
W turnieju pomagali wolontariusze z klasy 7: Estera Borecka i Bohdan Kyrylovych oraz Laura Oblej z klasy 6a.
A oto najlepsi szachiści w poszczególnych kategoriach wiekowych:

SP7 klasy 2-5
Robert Szwed 4a        Karol Tetera 4a          Marcin Bartos 4a

SP7 klasy 6-7:             Przybył Marcel 6a      Patryk Augustyn 7a   Julian Pliszka 6a

SMS Szkoła Podstawowa:
Fabian Kucharski kl. 4                       Milan Borys kl. 6        Nadia Sygieniewicz kl. 4
Najlepsza Dziewczynka SMS: Hanna Tomaszewicz kl. 4

SMS Liceum Ogólnokształcące
Jakub Carewicz          Jakub Kan       Piotr Hassa

Andrzej Taler