Zabawa w cyrk

cyrk1

21 marca, wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny uczniowie klas I-III uczestniczyli we wspólnej zabawie w cyrk.

Piękna dekoracja, stroje małych cyrkowców, a przede wszystkim ich występy sprawiły, że najmłodsi poczuli magiczną atmosferę i świetnie się bawili. Wszyscy mieli okazję obejrzeć ciekawe sztuczki i triki cyrkowe. Okazało się, że wśród dzieci jest dużo ukrytych talentów, które poprzez swój występ wprawiły rówieśników w niemały podziw. Jak w prawdziwym cyrku bywa, u nas również nie zabrakło: tresury groźnych zwierząt, silnych sztangistów, zwinnych akrobatek, pokazów iluzjonistycznych i wesołego klowna.

Zabawa w cyrk bardzo się dzieciom podobała, dostarczyła wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń, radości i przeżyć.