“Weź sprawy w swoje ręce”

SU

Uwaga! W tym tygodniu rusza kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023. Czekamy na kandydatów pracowitych, zaangażowanych, pomysłowych, kreatywnych, pragnących uatrakcyjnić i ożywić życie szkolne naszej społeczności uczniowskiej. Zachęcamy do prezentacji swoich “programów wyborczych” czyli działań, pomysłów spełniających oczekiwania uczniowskie. Prosimy zatem o przygotowanie ciekawych plakatów, transparentów, ulotek lub innych form wizualizacji promujących Waszą osobowość oraz Wasze zamierzenia i przedsięwzięcia, które przekonają naszych wyborców do oddawania na Was głosów. Prezentacja kandydatów odbędzie się w tym tygodniu na holu I piętra. 

Wszelkich informacji udzielają opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Beata Łuczak i Dorota Ćwik