Wizyta w Jump World

Strona główna

29.09.2023r uczniowie klasy 3a z okazji Dnia Chłopca oraz w ramach integracji zespołu klasowego odwiedzili park trampolin, czyli Jump World w Lubinie. Dzieci z niecierpliwością czekały na ten dzień.

Na początku pobytu w parku, animator przedstawił dzieciom obowiązujące zasady bezpieczeństwa i po krótkiej rozgrzewce nastąpiła wspólna zabawa. Oprócz indywidualnej rozrywki uczniowie mieli okazję wspólnie pobawić się przy muzyce oraz uczestniczyć w konkurencjach sportowych. Bogata infrastruktura zapewniła dzieciom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń, a zespołowe zajęcia ruchowe i wzajemna zabawa sprzyjały wzmocnieniu relacji koleżeńskich.

To był bardzo aktywny dzień, dzieci zmęczone, ale szczęśliwe z niechęcią opuszczały to wyjątkowe miejsce.

Dorota Milner