Wróżby i zabawy andrzejkowe

1a

30.11.2023r uczniowie kasy 3a korzystając z zaproszenia do szkoły językowej Star Kids uczestniczyli w różnorodnych zabawach i wróżbach andrzejkowych.

Andrzejki są zawsze wspaniałą okazją do dobrej zabawy. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, a jednocześnie pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń. Tak było i tym razem. Uczniowie zachwyceni wyjątkowym wystrojem siedziby Star Kids, blaskiem świec, kolorowych lampionów i bajecznych światełek przenieśli się w świat fantazji.

Kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja losowali wróżby przepowiadające przyszłość, lali wosk przez magiczny klucz, wróżyli z liczb i kart, przekuwali serca z imionami. Nie zabrakło także zabaw ruchowych i tanecznych przy muzyce.

Magiczna sceneria i wspaniale przygotowane zabawy dostarczyły dzieciom mnóstwo pozytywnych emocji i wrażeń.

Dorota Milner