Wygraliśmy Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych

2 kwietnia, na terenach zielonych przy PKS w Lubinie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych w kategorii wiekowej klas VII-VIII oraz III klasy gimnazjum. W zawodach, oficjalnie nazywanymi Powiatowymi Igrzyskami Młodzieży, reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli uczniowie sklasyfikowani w pierwszej dziesiątce.

Rocznik 2005

– dziewczęta: Wiktoria Knull – I miejsce, Magdalena Ryś – IV miejsce, Julia Kaczor – IX miejsce,

– chłopcy: Dawid Radziński – I miejsce, Kacper Grabowski – II miejsce, Tobiasz Starosta – IV miejsce, Marcel Świątek – VI miejsce, Paweł Rozbicki – IX miejsce.

Rocznik 2004

– dziewczęta: Zuzanna Wiśniowska – I miejsce, Martyna Brljacic – IX miejsce, Julia Twardosz – X miejsce,

– chłopcy – Kacper Kosonoga – IV miejsce.

Rocznik 2003

– dziewczęta: Adrianna Kluk – I miejsce, Julia Huzarska – II miejsce, Emilia Turbak – III miejsce, Wiktoria Jesion – V miejsce, Amelia Muzeja – X miejsce.

– chłopcy: Mateusz Graf – I miejsce, Noel Nowak – II miejsce, Dawid Łącki – III miejsce, Magnus Herliczka – V miejsce, Kacper Witczak – IX miejsce.

Opiekunami uczniów byli: Elżbieta Knull, Mariola Kopystiańska, Mariusz Knull.