Gala Wolontariatu

Kon 1

Dnia 15 grudnia uczennica Oliwia Oborska reprezentowała nasza szkołę na dorocznej gali wolontariatu w CK Muza

45 wolontariuszy w różnym wieku odebrało wyróżnienia i gratulacje za wielkie, otwarte na drugiego człowieka serca oraz działania podejmowane na rzecz potrzebujących.

Wręczono wyróżnienia w kilku kategoriach. Nagrodzono nie tylko wolontariuszy, ale i inicjatywy wolontariackie , a także szkoły i przedszkola, które propagują ideę wolontariatu. Powiatowy Certyfikat Dobra i pamiątkową statuetkę otrzymało: 16 szkół i przedszkoli, 16 osób z wolontariatu szkolnego, 29 dorosłych wolontariuszy oraz 9 inicjatyw wolontariackich. Wszystkim uczniom , ich rodzicom i nauczycielom dziękuję za wrażliwość , hojność i chęć pomagania innym.

opiekun wolontariatu: Marta Kozerska