Kiermasz stroików świątecznych

kiermasz1

W dnia 20-21 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbył kiermasz stroików bożonarodzeniowych, wykonanych przez uczniów naszej szkoły . Kultywowanie tej corocznej tradycji nie tylko wprowadza nas w atmosferę zbliżających się Świat Bożego Narodzenia, ale jest także wspaniałą okazją do zakupu stroików świątecznych, które z roku na rok są coraz piękniejsze i stanowią małe „dzieła sztuki”. Podczas trwającego kiermaszu mogliśmy podziwiać duży wkład pracy, zaangażowanie, pomysł i kreatywność naszych uczniów. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem wśród całej społeczności szkolnej, grona pedagogicznego, rodziców i pracowników naszej szkoły. Należy podkreślić fakt, iż dochód ze sprzedaży świątecznych kompozycji przeznaczony będzie na cele charytatywne.

Dziękuję Wszystkim za wsparcie i udział w tym wspaniałym, świątecznym przedsięwzięciu.

Ćwik Dorota