KLIKAM Z GŁOWĄ

klikam z głową4

Informujemy, że nasza szkoła wzięła udział w akcji informacyjnej pn. “Klikam z głową”. Rodzice i nauczyciele otrzymali nowe wydanie poradnika “Klikam z głową”, który zawiera informacje o zagrożeniach czyhających na użytkowników nowoczesnych technik komunikacyjnych i przedstawia sposoby reagowania na nie. Materiały w nich zawarte są doskonałym punktem wyjścia do dyskusji z dziećmi i młodzieżą oraz wypracowania tzw. dobrych praktyk. Ponadto nasi uczniowie będą mieli możliwość brania udziału w webinariach o tej tematyce. Eksperci Urzędu Komunikacji Elektronicznej podczas spotkań on-line przedstawią zjawiska występujące w sieci i podzielą się się doświadczeniem w przystępny i zrozumiały dla młodzieży sposób. Podzielą się wiedzą jak zapobiegać cyberzagrożeniom, bądź radzić sobie w przypadku niebezpiecznych sytuacji.

Małgorzata Tkaczyszyn-Mastalska