Strona startowa

Nadal prowadzimy rekrutację do klas czwartych w sportach: lekkoatletyka, łyżwiarstwo szybkie z wrotkarstwem, pływanie, piłka ręczna.
Wnioski można wysyłać mailem na adres  sekretariat@sp7lubin.pl – oryginały i załączniki dostarczą Państwo później.

UWAGA – ZMIANA TERMINÓW REKRUTACJI DO KLAS SPORTOWYCH

Kliknij, by poznać szczegóły.

BIEŻĄCE KOMUNIKATY

Nowe terminy konsultacji

Od 1 czerwca 2020 r. w szkole organizowane są konsultacje dla wszystkich uczniów. W zakładce Edukacja w okresie epidemii znajdują się terminy terminy konsultacji (obowiązują również ósmoklasistów).

Harmonogram zwrotu książek do biblioteki

W związku ze stanem epidemii zwrot książek i podręczników do biblioteki będzie się odbywał wg harmonogramu zamieszczonego w zakładce Edukacja w okresie epidemii.

/ Komunikaty

Informacja dla zdających, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką

Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi dotyczącymi egzaminu ósmoklasisty, do dnia 29 maja 2020 r. (piątek) należy zgłosić sytuację, w której dany zdający ze względów zdrowotnych nie może zakrywać ust i nosa. Informacje należy przekazać mailem, przez e-dziennik lub w sekretariacie szkoły. Zdający wówczas może korzystać z przyłbicy. Jeżeli uczeń nie może korzystać również przyłbicy (taką informację również proszę przekazać w tej samej formie), wówczas przystępuje do egzaminu w odrębnej sali, w której odstęp między zdającymi i członkami zespołu nadzorującego jest większy.

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020 – Aktualizacja z 20 maja 2020 r.

Na stronie CKE ukazała się zaktualizowania Informacja o sposobie organizacji i przebiegu egzaminu ósmoklasisty w tym roku. Informacja dostępna jest tutaj.

Konsultacje dla ósmoklasistów

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat konsultacji dla ósmoklasistów: http://sp7lubin.pl/konsultacje-dla-osmoklasistow/

/ Komunikaty

Wytyczne dotyczące egzaminu ósmoklasisty

Na naszej stronie umieściliśmy już wytyczne dotyczące organizacji egzaminu ósmoklasisty. Wytyczne są dostępne pod tym linkiem: http://sp7lubin.pl/egzamin-osmoklasisty-wytyczne/

Zajęcia w klasach I-III od 25 maja 2020 r.

Drodzy rodzice i opiekunowie uczniów klas 1-3.
W związku ze zmianą rozporządzenia o ograniczeniu funkcjonowania jednostek oświaty, od dnia 25 maja 2020 r. umożliwiamy Państwa dzieciom realizację zajęć dydaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych w formie zajęć w szkole.
Szczegóły w zakładce Nauka zdalna.

/ Komunikaty

Zmiana terminu rekrutacji do klas sportowych

Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Lubina zmianie (wydłużeniu) ulegają terminy rekrutacji do klas sportowych. Szczegóły w zakładce Rekrutacja.

/ Komunikaty

Termin egzaminu ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty odbędzie się w dniach od 16 do 18 czerwca 2020 r. Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca. Wyniki egzaminu ósmoklasiści poznają do 31 lipca. Szkoły otrzymają również wtedy zaświadczenia.

Nowelizacja Statutu SP7

W dniu 17 kwietnia 2020 r. Rada Pedagogiczna podjęła uchwałę w sprawie nowelizacji statutu szkoły. Ujednolicony tekst statutu znajduje się na naszej stronie w dziale Dokumenty. Nowelizacja obowiązuje od 20 kwietnia 2020 r.

[…czytaj całość]
/ Komunikaty

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

II miejsce dla Gimnazjum nr 2 we Współzawodnictwie Sporotwym

II miejsce dla Gimnazjum nr 2 we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Dolnego Śląska w ramach Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży w roku szkolnym 2016/2017. Więcej: Wspolzawodnictwo.pdf ...
Czytaj dalej
/ Aktualności, Latest, Sport

4c zwiedza stadion piłkarski w Lubinie

17.10.2017r. klasa 4c zwiedziła stadion piłkarski w Lubinie. Uczniowie mieli okazję wejść na płytę stadionu, zasiąść na miejscach przeznaczonych dla piłkarzy, obejrzeć szatnię, siłownię, pokój komentatorski ...
Czytaj dalej
/ Aktualności, Latest

Fascynująca nauka bez tajemnic-chemia

W dniu 11.10.2017 r. klasa 7c w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki wzięła udział w wykładzie pt. „Fascynująca nauka bez tajemnic-chemia”. Wykład prowadziła Pani profesor Janina Sołoducho pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej ...
Czytaj dalej
/ Aktualności, Latest
Wkrótce
  • Egzamin ósmoklasisty - j. polski 16.06.2020 o 09:00 – 11:00
  • Egzamin ósmoklasisty - matematyka 17.06.2020 o 09:00 – 10:40
  • Egzamin ósmoklasisty - j. obcy 18.06.2020 o 09:00 – 10:30

Z powodu stanu epidemii obowiązuje

ZAKAZ WSTĘPU

do szkoły dla osób niebędących
pracownikami lub uczniami szkoły

Do wakacji pozostało: